מינוף ההצלחה האישית במהלך הלימודים – חלק 2

Posted by admin on July 1, 2014

מבין הארגונים הללו ניתן למנות את "הלל", ששם לו למטרה לקדם לימודי יהדות ומסורת, וכן מלגות "פרח" במסגרתן תוכלו לקבל מלגה דרך סיוע לסטודנטים המתקשים בלימודים, או ליווי ילדים ממשפחות קשות יום. הניסיון הרב שתרכשו בארגונים הללו יבוא לידי ביטוי בידע שתרכשו, במיומנויות שקשורות לארגון – כגון ניהול מחלקה מסוימת שלו במוסד, וכן בתקשורת הבינאישית.
אם אתם מרגישים שהלימודים שבחרתם הם חלק ממכם, ושאתם מתעניינים ומעמיקים מספיק בתחום, תוכלו לנסות ולשלוח מאמרים אקדמיים משלכם אל תחרויות בינארציות ובינלאומיות. מלבד הפרס הכספי הכרוך בזכייה, תקבלו גם פרסום רב בקרב אנשי המחקר מהתחום שלכם. הזכייה גם אמורה לסייע לכם למצוא עבודות בחול שיהיו נחשקות במיוחד.
לא הרבה יודעים זאת, אולי מתוך חשש מסוים, אולם ניתן למנף את הידע שנרכש במהלך הלימודים עבור תעסוקה בתחום – כמה במהלך התואר!. אם אתם לומדים תקשורת עם התמחות בעיתונות כתובה, לדוגמא, תוכלו לנצל את שלל הכתבות שכבר כתבתם במהלך הלימודים כדי להציג אותם למעסיקים. מרבית הסטודנטים בתחום נוהגים לעבודות במקומונים ובעיתונים בעלי תפוצה קטנה יחסית, בתור נקודת התחלה וזינוק למקומות גדולים יותר בעתיד.
הטיפ הטוב ביותר שנוכל לתת לכם כדי למנף את ההצלחה האישית כבר במהלך הלימודים היא לא לחשוש. תיזמו, היו אקטיביים, וזו הדרך היחידה בה תוכלו לקבל את מה שאתם ראויים לו – בין אם מדובר במלגה נחשקת, התקבלות לחילופי סטודנטים, או עבודה בחול.

http://www.cps.co.il/חיפושמשרות.aspx?Thum=4&Group=0&Name=0&FreTxt=&P=1