מינוף ההצלחה האישית במהלך הלימודים

Posted by admin on July 12, 2014

לימודים הם דרך מעולה למנף את ההצלחה האישית שלכם. מוסדות וקמפוסים, ברחבי העולם ובפרט בישראל, הפכו בשנים האחרונות למעצמות עסקיות של ממש. לכן, סטודנטים רבים נוהגים להיעזר בכוח הרב שטמון בקמפוסים אולם בעיקר באוניברסיטת הגדולות – כמו העברית, בן גוריון, האוניברסיטה העברית, וכן אוניברסיטת ת"א.
הכוח של המוסדות הללו טמון במגוון קורסי ההעשרה והסדנאות שניתן לעבור, ולעיתים עלות ההכשרות מסובסדות באופן מלא או חלקי ע"י הקמפוס (מעצמה כלכלית, כבר אמרנו?). ניתן למצוא קורסי יזמית עסקית שיאפשרו לכם לעבור את תהליך הבנייה של עסק או מיזם, קורסים בנאום מול קהל, וכן קורסים ללימודי יהדות או שפות. שלל המיומנויות שתרכשו במסגרות הללו אמורים לקדם אתכם בעולם המסקרן שאחרי הלימודים.
אפשרות נוספת למינוף ההצלחה שלכם דרך קמפוסים היא השתתפות בתוכניות חילופי סטודנטים. זוהי ההזדמנות שלכם לצאת לסמסטר אחד אל הערים הגדולות של אירופה וצפון אמריקה, לערוך במקביל מספר עבודות בחול, ובעיקר לגלות עולם חדש ומופלא. משום שבמרבית האוניברסיטאות קיים מבחר גדול של מוסדות בחו"ל שניתן לצאת אליהם, תוכלו לבחור בין מקומות שונים בארה"ב, צרפת וספרד, ועוד. זכרו שכדי להתקבל לשלל התוכניות הללו תידרשו להציג ממוצע ציונים גבוה, וכן ניסיון במסגרת עבודות בחול הקשורות לתחום הלימודים עשוי להוות יתרון.
משום שכאמור מוסדות אקדמיים הפכו למעצמות לכל דבר, ברחבי הקמפוסים ניתן גם למצוא ארגונים ועמותות ללא רווח שפועלות במקום.

http://www.cps.co.il/חיפושמשרות.aspx?Thum=4&Group=0&Name=0&FreTxt=&P=1